Sudová skončila v paralelní jízdě v boulích v Kanadě třináctá

MT. GABRIEL

Lyžařka Nikola Sudová obsadila 13. místo v sobotním závodu Světového poháru v paralelní jízdě v boulích v kanadském středisku Mt. Gabriel. Dvojnásobná medailistka z mistrovství světa prošla z kvalifikace do vyřazovacích jízd jako jediná z čtveřice českých reprezentantů, v prvním kole však prohrála s domácí Audrey Robichaudovou.

Nikola Sudová.

Tereza Vaculíková, Lukáš Vaculík ani Václav Novák sice v kvalifikaci neuspěli, ale za umístění do 30. místa vesměs získali body do Světového poháru. Zvítězili kanadští závodníci olympijský šampión Alexandre Bilodeau a Justine Dufourová-Lapointeová.

Závod SP v akrobatickém lyžování v Mt. Gabriel (Kanada) - paralelní jízda v boulích: