Rubriky:

Lyže a snowboard

Švédské lyžařky přijdou kvůli covidu o slalomy v Levi

19. listopadu 2020 18:10 - Levi
(Aktualizováno: 19. listopadu 2020 19:20)

Švédské lyžařky přijdou kvůli covidu-19 o víkendové slalomy Světového poháru v Levi. Po příjezdu do Finska měl pozitivní test na koronavirus hlavní trenér Christian Thoma a dnes tamní úřady poslaly do karantény celou výpravu. Úřadující vicemistryně světa Anna Swennová-Larssonová přitom měla patřit k favoritkám.

 

Twitter @head_rebels

Seriál lyžařkám začal před měsícem obřím slalomem v rakouském Söldenu. Nyní jsou na programu úvodní slalomářské závody, ale budou bez Švédek. Thoma měl pozitivní test ve středu a ihned zamířil do izolace, všichni ostatní měli výsledek negativní.

V Levi se uskuteční dva slalomy z devíti plánovaných v této sezoně SP a představí se v nich i česká trojice Martina Dubovská, Gabriela Capová a lyžařka s americkými kořeny Elese Sommerová.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.