Rubriky:

Lyže a snowboard

Živě

Šárka Pančochová na SP v Saas Fee čtvrtá

4. listopadu 2011 13:26 - SAAS FEE

V závodu světového poháru v U-Rampě se opět velmi dařilo české snowboardové reprezentantce Šárce Pančochové, které jen o kousek uniklo 3.místo. Nejlepší jízdu předvedla Castellet Queralt ze Španělska.

 

Svaz lyžařů ČR

Z českých reprezentantů se opět velmi dařilo Šárce Pančochové, která si dojela pro čtvrté místo. „Dnešní závod byl opravdu náročný. Přijela jsem závodit světová snowboardová elita a byla zde silná konkurence. Na startu nechyběla ani největší favoritka Castellet Queralt ze Španělska. Po druhé semifinálové jízdě se mi podařilo postoupit do finále, kde jsem startovala ze šesté pozice," vyprávěla Pančochová po závodě.

"Při první finálové jízdě jsem zkoušela trik frontside 720, po kterém jsem bohužel upadla. To mě stálo hodně cenných bodů, které mi pak chyběly pro získání medailové pozice. Rampa byla stejně jako při minulém závodě zde v Saas Fee velmi ledová a nešlo předvádět náročnější triky. Myslím ale, že  to nakonec dopadlo výborně a začátek sezóny se mi velmi povedl. V příštím týdnu jedu závodit na Horse Feathers Pleasure Jam  a pak poletím trénovat a závodit do USA,“ dodala Šárka Pančochová v  rozhovoru pro PR team SLČR.

Mezi muži startovali naši Matěj Novák (42.) a Dan Porkert (53.), závod vyhrál Iouri Podladtchikov:

LG Snowboard FIS World Cup 2011- Saas Fee:
Ženy:
1. Queralt Castellet (SPA)
2. Sophie Rodriguez (FRA)
3. Ursina Haller (SUI)
4. Šárka Pančochová (CZE)
5. Haruna Matsumoto (JPN)
6. Cilka Sadar (SLO)
7. Nadja Purtschert (SUI)
8. Emma Bernard (FRA)
9. Lucile Lefevre (FRA)
10. Arielle Gold (USA)
Muži:
1. Iouri Podladtchikov (SUI)
2. Ryo Aono (JPN)
3. Janne Korpi (FIN)
4. Christian Haller (SUI)
5. Benjamin Farrow (USA)
6. Zachary Black (USA)
7. Iikka-Eemeli Laari (FIN)
8. Dimi De Jong (NED)
9. Jan Scherrer (SUI)
10. Fredrik Austbo (NOR)
42. Matěj Novák (CZE)
53. Daniel Porkert (CZE)
Karel Vaněk

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.