Živě

Lyžařská hvězda Hirscher bude závodit na motocyklové rallye

21. července 2021 18:14 - Sibiu

Bývalá hvězda lyžařských svahů Marcel Hirscher si dopřeje v příštím týdnu adrenalin jako motocyklový jezdec na endurové rallye Romaniacs. Pojede se od 27. do 31. července v rumunských Karpatech, pořadatelé zhruba šestisetkilometrovou soutěž označují za nejnáročnější závod typu Hard Enduro Rally a dvaatřicetiletý Hirscher se jí zúčastní v druhé nejvýznamnější kategorii Silver. Rallye sestává z kvalifikace v centru města Sibiu a čtyř etap v extrémním terénu.

 

Twitter

Hirscher ukončil lyžařskou kariéru v roce 2019 po zisku osmého velkého křišťálového glóbu za celkový triumf ve Světovém poháru za sebou. Specialista na technické disciplíny je také dvojnásobným olympijským vítězem a sedminásobným mistrem světa.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.