Hříšný tanec soupeřky Ledecké. Takhle kráska dře na novou sezonu

13. srpna 2021 08:53 - Praha

Ani v létě chvíli neposedí, ba naopak! Maká na sobě víc než kdy jindy. Krásná soupeřka Ester Ledecké, americká superstar Mikaela Shiffrinová předvádí v posilovně psí kusy. Na speciálním stroji trénuje na všechny terénní nerovnosti, ale najde si čas i na tanečky se svým partnerem Aleksanderem Kildem.

 

@MikaelaShiffrin, Twitter

Krásná, talentovaná a všestranná. To je americká lyžařská královna Mikaela Shiffrinová, která už plně trénuje na novou sezonu, která odstartuje v říjnu obřím slalomem v rakouském Söldenu.

Parťákem v životě i při tréninzích jí je norský sjezdař Aleksander Aamodte Kilde, se kterým dřou v posilovně jako koně. Z dřepů v jejich podání na speciálním posilovacím stroji vás bolí nohy už jen když se na ně díváte.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin)

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin)

Na dalším videu zase Shiffrinová předvádí, jak posiluje ruce a břicho se zátěží na zádech. Na jejím těle nenajdete žádný gram tuku navíc a vidíte jen vyrýsované tělo pevné jako skála.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Mikaela Shiffrin ⛷💨 (@mikaelashiffrin)

V plném tréninku si však dvojnásobná olympijská vítězka najde i čas na zábavu. Na jednom z videí ukazuje, jak s partnerem nacvičují na plesovou sezonu. Otočky zatím mají lehce nejisté, ale času na pilování nedokonalostí mají ještě dost.

bp, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.