Rubriky:

Lyže a snowboard

Fenningerová po sporech se svazem vyhodila manažera

7. září 2015 14:54 - Innsbruck

Lyžařská hvězda Anna Fenningerová po sporech s rakouským svazem ukončila spolupráci s kritizovaným německým manažerem. Vítězka posledních dvou ročníků Světového poháru, olympijská šampionka ze Soči i úřadující mistryně světa dnes oznámila, že už ji nebude zastupovat Klaus Kärcher.

 

Profimedia.cz

Šestadvacetiletá Rakušanka měla spory s lyžařským svazem několik měsíců ohledně reklamy, osobních sponzorů i dalších záležitostí. Propagovala například vozy Mercedes, zatímco partnerem svazu je Audi. Svaz po sérii kontroverzí odmítl Kärchera akceptovat a před novou sezónou Fenningerová situaci definitivně uklidnila.

"Změny patří k životu i k dalšímu rozvoji, proto jdeme do budoucna každý svou cestou," napsala lyžařka na svém facebooku. Její novou manažerkou je novinářka Ursula Hoffmannová, jež spolupracuje i se svazem.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.