Rubriky:

Lyže a snowboard

Bývalá slalomářská šampiónka Strachová je těhotná

14. listopadu 2017 16:17 - Praha

Nejlepší sjezdařka české historie Šárka Strachová, která na jaře ukončila lyžařskou kariéru, se podělila o radostnou novinu. Dvaatřicetiletá majitelka kompletní sady medailí z mistrovství světa ve slalomu je těhotná.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Končím čtvrtý měsíc, už je to na mně vidět. Netajím se tím, těhotenství si spíš užívám," uvedla pro idnes.cz bronzová olympijská medailistka z Vancouveru 2010, jejímž manželem je její bývalý kondiční trenér Antonín Strach.

"Užívám si to, co to jen jde. U dětí se nedá nic naplánovat. Budu ráda, když všechno půjde a narodí se nám zdravé miminko. Těhotenství je samo o sobě zázrak, jak ve vás roste nový život, je jedno velké požehnání," řekla Strachová.

Trojnásobná vítězka ankety Král bílé stopy má ve sbírce rovněž dvě vítězství v závodech Světového poháru ve slalomu.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.