Živě

Pozadu a do sloupu! Lyžařka nezvládla závěr jízdy

20. prosince 2017 14:32 - Courchevel

Kolize, nezvládnutý závěr jízdy, pád, náraz. Ale nakonec vše v pohodě. Rakouská lyžařka Katharina Truppeová vletěla do cílového prostoru, zasáhla sloup vymezující prostor, kterým se musí do cíle, ale naštěstí pro ni není upevněný k zemi a ani není z tvrdého materiálu, takže se otřepala a mohla vyhlížet další pokračování Světového poháru.

Video již není dostupné

sntv

První jízdu obřího slalomu v Courchevelu už skoro měla za sebou, jenže závěr nevyšel. V jedné z branek ztratila stabilitu a zčista jasna jela pozadu. Situaci už zachránit nešlo, narazila do nafukovacího cílového sloupu a reklamního panelu časomíry.

Zranění ovšem žádné neutrpěla, takže pro jednadvacetiletou lyžařku předposlední předvánoční závod seriálu dopadl ještě relativně dobře.

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.