Rubriky:

Lyže a snowboard

Kam zmizela Ledecká? Ještě toho nemá dost. Představila nové kamarády a vyhrála v další disciplíně

6. dubna 2018 11:38 - Les Menuires

Ještě toho v sezóně nemá dost. Hlavní bitvy jsou dávno dobojovány, sníh mizí i z hor, ale Ester Ledecká ještě tažení za dalšími body neukončila. Neztratila se z očí lyžařských či snowboardingových fandů. Třetí místo a vítězství si připsala v obřích slalomech v Les Menuires.

 

Marco Trovati, ČTK/AP

Ve Francii tak sbírala důležité body v závodech kategorie FIS, aby vylepšila startovní pozici pro novou sezónu v další disciplíně, v níž ještě tolik nezazářila.

V Alpách našla náramnou pohodu. „Mám nový francouzský kamarády,“ napsala na sítě k fotografii se psy, se kterými se náramně bavila.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/1659891354099699:0

Svým příjezdem poněkud zaskočila organizátory, kteří si náležitě považovali, že mají ve startovní listině zdánlivě obyčejného podniku závodnici, která je hvězdou sezóny, v níž získala olympijské zlato na snowboardu i v lyžařském super-G.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/1659533357468832

Teď výrazněji zkoušela obřák, i když v minulých dnech také připomínala zdravotní problémy.

V prvním závodě ji překonaly vítězná Franouzka Doriane Escaneová a Italka Roberta Melesiová, ve druhém konkurenci dokonale pokořila. Byla nejlepší už po prvním kole a ve druhé části vedení udržela o šest setin sekundy před domácí Jade Grillet Aubertovou.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard