Basketbalistky USK vyhrály i druhé semifinále s Hradcem Králové

30. března 2019 18:16 - Praha

Basketbalistky USK Praha porazily i v druhém zápase semifinále play off Hradec Králové a jedno vítězství je dělí od postupu do finále. Obhájkyně titulu po suverénním úvodním domácím triumfu dnes vyhrály na hřišti soupeřek 86:70 a rozhodující třetí vítězství mohou oslavit v úterý před vlastními fanoušky.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Úřadující šampionky střelecky táhla Isabelle Harrisonová. Američanka neomylně proměnila všech devět pokusů z čáry trestného hodu a celkem si připsala 23 bodů. Hostující hráčky si v prvním poločase vypracovaly dvacetibodový náskok a po přestávce odstup udržely. Poprvé v letošním play off ale USK nepokořil stobodovou hranici.

Semifinále play off basketbalové ligy žen - 2. zápasy:
Hradec Králové - USK Praha 70:86 (13:23, 28:48, 46:66)
Nejvíce bodů: Marečková 17, Effangová 12, Minarovičová 10 - Harrisonová 23, Kateřina Elhotová 15, Thomasová 13, Karolína Elhotová 11. Stav série 0:2.
17:00 Žabiny Brno - KP Brno.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.