Živě

Válec Satoranský! Jeho akce uchvátila Ameriku a byla zvolena klubovou smečí sezony

30. dubna 2019 13:39 - Washington/Praha

I když už má po sezoně, stále je o něm slyšet. Tomáš Satoranský sice ještě v zámoří nemůže řešit novou smlouvu, o práci se ale nejspíš bát nemusí. V NBA se během sezony pravidelně blýskal skvělými výkony a nyní se dokonce i jedna z jeho akcí dočkala samostatného ocenění.

 

Nick Wass, ČTK/AP

Jde o akci z utkání proti Milwaukee Bucks, ve kterém „Saty" převzal parádní přihrávku na polovině palubovky a míč neomylně dovedl až ke koši, kde fantasticky zakončil. A právě parádní zavěšení čísla 31 bylo zástupci klubu Washington Wizards zvoleno jako smeč sezony.

Český basketbalista tak za sebou ve výběru deseti nejlepších smečí v podání hráčů Wizards nechal i hvězdného spoluhráče Bradleyho Beala. V nejlepší desítce se navíc objevuje dokonce dvakrát, další z jeho akcí se umístila na deváté příčce.

bak, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.