Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Válec Satoranský! Jeho akce uchvátila Ameriku a byla zvolena klubovou smečí sezony

30. dubna 2019 13:39 - Washington/Praha

I když už má po sezoně, stále je o něm slyšet. Tomáš Satoranský sice ještě v zámoří nemůže řešit novou smlouvu, o práci se ale nejspíš bát nemusí. V NBA se během sezony pravidelně blýskal skvělými výkony a nyní se dokonce i jedna z jeho akcí dočkala samostatného ocenění.

 

Nick Wass, ČTK/AP

Jde o akci z utkání proti Milwaukee Bucks, ve kterém „Saty" převzal parádní přihrávku na polovině palubovky a míč neomylně dovedl až ke koši, kde fantasticky zakončil. A právě parádní zavěšení čísla 31 bylo zástupci klubu Washington Wizards zvoleno jako smeč sezony.

Český basketbalista tak za sebou ve výběru deseti nejlepších smečí v podání hráčů Wizards nechal i hvězdného spoluhráče Bradleyho Beala. V nejlepší desítce se navíc objevuje dokonce dvakrát, další z jeho akcí se umístila na deváté příčce.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.