Živě

Hvězdný basketbalista na tiskové konferenci rozbil mikrofon. Jeho reakce je neskutečně vtipná

7. května 2019 06:40 - Denver/Praha

I profesionální sportovci jsou jen lidé, kterým se občas něco nepodaří, a to ať už přímo během sportovního výkonu nebo mimo něj. K poněkud kuriózní a vtipné situaci došlo na tiskové konferenci po zápase NBA mezi Portlandem a Denverem, na které přítomný Nikola Jokič, pivot ve službách Denveru a hvězda zápasu, doslova vyrval mikrofon z kabelu.

Video již není dostupné

NBA, TNT, sntv

Srb Nikola Jokič na palubovce zářil. K výhře Denveru 116:112 přispěl triple doublem (21 bodů, 12 doskoků, 11 asistencí). Celý svět ale vedle jeho skvělého výkonu teď řeší i pozápasovou tiskovou konferenci.

Přesněji řečeno moment, při kterém se Jokič snažil posunout mikrofon. Ten se mu vzpouzel, a tak Srb nejspíš použil větší sílu, než by asi bylo třeba, a mikrofon se mu podařilo z kabelu doslova vyrvat. Vyděšený a bezradný výraz, který basketbalista poté nasadil, opravdu pobaví.

Srb ještě zkusil do mikrofonu promluvit, ten ale samozřejmě nefungoval, jak měl. Jokičovi se pak naštěstí dostalo pomoci, ale video s celou komickou situací se stalo okamžitě virální záležitostí.

bak, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.