Živě

Házenkářský reprezentant Zeman jde ze Zubří do Coburgu

8. května 2019 15:37 - Praha

Házenkářský reprezentant Štěpán Zeman přestupuje ze Zubří do německého Coburgu, který momentálně bojuje o postup do bundesligy. S dresem Zubří se rozloučil o minulém víkendu v posledním utkání skupiny o 9. až 12. místo.

 

Profimedia.cz

"Samozřejmě mě mrzí, že se nám sezona nevydařila. "Takhle si to asi nikdo nepředstavoval a já už vůbec ne. Bohužel jsme nezvládali domácí zápasy a za celou dobu jsme se nedostali na vítěznou vlnu, jak tomu bylo vloni," uvedl Zeman v rozhovoru pro svazový web.

V Coburgu, kde už působí brankář Jan Kulhánek, teď bude tři týdny trénovat. "Domluvili jsme se tak s trenéry reprezentace i Coburgu, že se takhle udržím v herní kondici před červnovým srazem reprezentace," řekl jednadvacetiletý pivot.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.