Živě

Volejbalový trenér Boula bude mezi Šelmami prohánět i manželku

12. června 2019 18:16 - Brno

S aktivním hraním je konec. Bez svého milovaného sportu však Ondřej Boula nevydržel a dokonce bude pokrčovat v nejvyšší soutěži. Stal se novým koučem týmu Šelmy Brno v ženské extralize. V premiérové sezoně klub obsadil páté místo. Pomyslné kormidlo Boula převzal od prezidenta klubu Martina Gerži.

 

VK Šelmy brno

Bývalý reprezentační nahrávač Boula dohrál uplynulou sezonu za Brno v první lize a v klubu již trénuje kadety. Nyní ho čeká nová zkušenost, dres Šelem obléká i jeho manželka Kristýna.

"Jde o novou roli, poprvé budu trénovat ženy. Musím trochu změnit své chování a přístup, jaký jsem měl dosud. Na druhou stranu jsem byl blízko u týmu, něco jsem pochytil," řekl Deníku Boula, bývalý hráč Dukly Liberec, jenž sbíral volejbalové zkušenosti také ve Francii, Turecku a Švýcarsku.

https://www.facebook.com/vkbrno/posts/2303914039926369

Kromě trenéra klub získal rovněž univerzálku Terezu Diatkovou, která do Brna přestoupila z Ostravy.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.