Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Basketbalista Durant je po operaci přetržené Achillovy šlachy

12. června 2019 22:58 - Oakland

Hvězdný basketbalista Kevin Durant z Golden State se podrobil operaci Achillovy šlachy na pravé noze, kterou si přetrhl v pondělním pátém finálovém duelu NBA v Torontu. Zákrok proběhl úspěšně.

 

Frank Gunn, ČTK/AP

Třicetiletý Durant dnes poprvé potvrdil vážnost svého zranění. "Chtěl bych vám všem něco říct: Přetrhl jsem si achilovku. Dnes jsem byl na operaci a dopadlo to dobře. Pohoda," napsal na Instagramu Durant.

Dvojnásobný olympijský vítěz a dvojnásobný šampion NBA se v pondělí vrátil do sestavy Golden State po měsíční pauze způsobené zraněním lýtka. V utkání na hřišti Raptors vstřelil 11 bodů, ale na začátku druhé čtvrtiny musel odstoupit.

Warriors v Torontu vyhráli 106:105 a snížili stav finále na 2:3 na zápasy. Série pokračuje na jejich palubovce ve čtvrtek.

Durant byl při triumfech Golden State v minulých dvou letech pokaždé zvolen nejlepším hráčem finále. Nyní ho čeká dlouhá pauza a možná už se v dresu Warriors neobjeví, neboť v létě může využít výstupní klauzuli ze smlouvy, jež mu vyprší v roce 2020.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.