Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Smrt při hráčském večírku! Mladou Rusku oživovali marně

9. července 2019 14:13 - Praha

Oživování nepomohlo. Evropský šampionát v plážové házené v Polsku skončil tragédií. Zemřela dvacetiletá Ruska Jekatěrina Koroljevová. V noci z neděle na pondělí se zúčastnila závěrečné players party, pak skočila do jezera a když se znovu ocitla na hladině, už se nehýbala. Přivolaný lékař po pokusech o záchranu konstatoval smrt.

 

Twitter

U plochy jezera Szelag Maly poblíž Starých Jablonek se aktéři večírkem loučili se šampionátem. Ruská házenkářka podle svědků po půlnoci skočila z mola do vody a bylo zle.

Její krajan, který byl nablízku, už nezaznamenal žádný pohyb. Bezvládné tělo sice rychle vylovili, přijela sanitka, ale pomoc byla marná.

Příčina smrti byla nejasná, polská média připomínají, že u místa, kde Ruska skočila do vody, byly tabule, které podobné počínání zakazovaly.

Rusky skončily na šampionátu deváté, vyhrálo Dánsko.

vap, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.