Rubriky:

Míčové sporty

Kubíčková, Kvapilová - Lahtiová, Parkkinenová 2:1 Kubíčková s Kvapilovou si v Římě vybojovaly hlavní soutěž

4. září 2019 11:54 - Řím/Praha
(Aktualizováno: 4. září 2019 17:49)

Čerstvé vicemistryně republiky Michaela Kubíčková a Michala Kvapilová si na finálovém turnaji Světového okruhu v plážovém volejbalu v Římě po dvou třísetových bitvách vybojovaly účast v hlavní soutěži. V ní se tak představí tři české dvojice.

 

FIVB.com

Kubíčková s Kvapilovou dnes nejprve otočily zápas s ukrajinskými dvojčaty Innou a Irynou Machnovými a ve druhém kole kvalifikace zvládly i dramatickou bitvu s finský párem Taru Lahtiová, Anniina Parkkinenová. Ačkoli v rozhodujícím setu Češky prohrávaly až o pět bodů, získaly ho po druhém mečbolu 16:14.

V hlavní soutěži doplnily své přemožitelky z nedělního finále domácího šampionátu v Brně Barboru Hermannovou s Markétou Nausch Slukovou, mezi 32 mužskými dvojicemi se ve slavném komplexu Foro Italico představí i Ondřej Perušič a David Schweiner.

Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu v Římě - kvalifikace:
Ženy:
1. kolo: Kubíčková, Kvapilová (ČR) - Inna Machnová, Iryna Machnová (Ukr.) 2:1 (-16, 24, 15),
2. kolo: Kubíčková, Kvapilová - Lahtiová, Parkkinenová (Fin.) 2:1 (19, -15, 14).
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.