Rubriky:

Míčové sporty

Sparta - Cherson 2:5 Sparťanští futsalisté se rozloučili s Ligou mistrů porážkou

23. listopadu 2019 12:59 - Minsk

Druhou porážku v Elitní fázi futsalové Ligy mistrů si připsal tým pražské Sparty. V Minsku podlehl ve svém závěrečném zápase ukrajinskému celku Cherson. Už před zápasem však bylo jasné, že Sparťané na finálový turnaj nepostoupí.

Za Spartu se v posledním utkání prosadili slovenský reprezentant Drahovský a další zahraniční akvizice Rick. Ve druhém poločase už stříleli góly pouze hráči Chersonu. Utkání bylo prakticky už jen soubojem o druhé místo ve skupině.

Výhru si s předstihem v Minsku zajistila favorizovaná Barcelona, která jak Spartu, tak i Cherson zdolala a ani teoreticky nemohla už o svůj postup do závěrečného turnaje přijít.

Elitní fáze futsalové Ligy mistrů - skupina D v Minsku:
Sparta Praha - Cherson 2:5 (2:2)
Branky: 2. Drahovský, 19. Rick - 1. a 37. Voljaňuk, 38. a 39. Zvaryč, 6. Šoturma.
Sestava Sparty: Cardoso (Plecitý) - Amadeu, Novak, Wilde, Drahovský - Rick, Kocič, Brahimi, Křivánek, Hora, Grbeša. Trenér: Simitči.
nov, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.