Házenkářky Mostu mají třetí výhru

Házenkářky Mostu vyhrály s přehledem i třetí utkání v interlize a také Hodonín porazily dvouciferným rozdílem. Černí andělé zvítězili v hale soupeře 38:19 a osamostatnili se v čele tabulky, protože Písek po předchozích dvou výhrách poprvé nebodoval. Jihočešky prohrály v Prešově 27:31.

Házenkářky Mostu - ilustrační foto.

Na Písek se dotáhla Olomouc, jež porazila druhý nejlepší slovenský celek minulé sezony Šaľu přesvědčivě 31:23. Už po prvním poločase měly Hanačky osmibrankový náskok.

Po úvodní porážce od Mostu poprvé zabodovala pražská Slavia, jež zejména díky osmigólovým střelkyním Magdaleně Svobodové a Veronice Galuškové porazila Zlín 38:30. Po prvním poločase byl ale ještě stav nerozhodný 16:16.