Rubriky:

Míčové sporty

VIDEO: Dvanáctiletý basketbalista umí s míčem zázraky

12. ledna 2011 17:14 - SEATTLE

Jméno Jordan Mccabe si zapamatujte, možná jej za pár let uvidíte na soupiskách nejlepší basketbalové ligy světa NBA. Anebo by se určitě uplatnil alespoň v sestavě světově známých míčových kouzelníků Harlem Globetrotters. Zatím si ale musí počkat. Momentálně je mu dvanáct let a svými kousky s míčem udivuje "jen" statisíce fanoušků na serveru Youtube.

 

Petr Hloušek, Právo

Jordan Mccabe trénuje každý den alespoň dvě hodiny a pod dohledem svého otce piluje přihrávky, střelbu, a především driblink s míčem. V tom je už teď nepřekonatelný - na videu například ukazuje, jak v pohodě dribluje se dvěma míči naráz, přičemž si je prohazuje mezi nohama.

Před rokem se Jordan s rodiči přestěhoval do Seattlu a občas si chodí zahrát basket se staršími puberťáky, mezi kterými ač mladší vyčnívá. Se svými kousky se už předvedl i během pauzy zápasu místního univerzitního týmu.

grg, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.