Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Bryant dále ztrácí sponzory

19. ledna 2004 19:11 - NEW YORK

Ruce pryč dávají sponzoři od basketbalové hvězdy Kobeho Bryanta. Po italské firmě Ferrero ukončili s hráčem spolupráci i zástupci McDonald's. Opora Los Angeles Lakers je v médiích často propírána kvůli loňskému obvinění ze znásilnění a rodinnému image celosvětového řetězce restaurací s rychlým občerstvením takové spojení zřejmě nesvědčí.

 

ČTK

Reklamní kontrakt vypršel Bryantovi na konci loňského roku a o novém u McDonald's nejspíše neuvažují. "O případných sponzorských vztazích v budoucnu není momentálně vhodné spekulovat," poznamenal mluvčí společnosti.

Bryanta, jenž pomohl Lakers ke třem titulům v NBA a byl považován za ideální vzor pro mládež, obvinila vloni mladá žena z Colorada ze znásilnění. Soudní projednávání případu začalo v říjnu, další přelíčení je naplánováno na 23. ledna.

ČTK, Sport.cz

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.