Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Kolocová se Slukovou neztratily v Long Beach ve skupině ani set

24. července 2013 22:31 - Long Beach

Bez ztráty setu prošly plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková základní částí na grandslamovém turnaji Světového okruhu v Long Beach. Na závěr skupiny G české olympioničky zdolaly sedmé nasazené Němky Katrin Holtwickovou a Ilku Semmlerovou hladce 21:10 a 21:13 a postoupily přímo do druhé kola play off. Na kalifornském písku obsadí nejhůře deváté místo, což je jejich letošní dosavadní maximum.

 

Petr Horník, Právo

Účast ve vyřazovacích bojích si na poslední chvíli zajistily i Martina Bonnerová s Barborou Hermannovou, které si v duelu s Chilankami Franciskou Rivasovou a Camilou Pazdirekovou (2:0) připsaly první výhru. V prvním kole play off se střetnou s turnajovými dvanáctkami Američankami Jennifer Fopmaovou a Brooke Sweatovou.

Kolocová se Slukovou narazí na vítěze utkání mezi Italkami Danielou Gioriaovou a Laurou Giombiniovou a Kanaďankami Sarah Pavanovou a Heather Bansleyovou.

Turnaj Světového okruhu kategorie grandslam v plážovém volejbalu v Long Beach (USA):
Ženy:
Skupina G:
Kolocová, Sluková (10-ČR) - Holtwicková, Semmlerová (7-Něm.) 2:0 (10, 13)
Bonnerová, Hermannová (23-ČR) - Rivasová, Pazdireková (26-Chile) 2:0 (11, 12)
Kolocová, Sluková postoupily z prvního místa ve skupině přímo do 2. kola play off, Bonnerová, Hermannová obsadily třetí místo a budou hrát v 1. kole
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.