Most - Veselí n. M. 26:19Házenkářky Mostu v dohrávce proti Veselí uhájily neporazitelnost

Most

Házenkářky mistrovského Mostu porazily v dohrávce 6. kola interligy hosty z Veselí nad Moravou 26:19 a s nadále stoprocentní bilancí si upevnily první místo v tabulce. Severočešky si vypracovaly už do poločasové přestávky pětigólový náskok (12:7) a i po změně stran potvrdily roli favorita.

Most, který o uplynulém víkendu postoupil do 3. kola Poháru EHF a ve středu do čtvrtfinále české pohárové soutěže, vede tabulku o dva body před slovenským triem Michalovce, Šala, Partizánske. Veselským Panenkám patří se dvěma výhrami osmé místo.

Soutěž má nyní reprezentační pauzu vyhrazenou startu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2014. Národní tým se sejde v neděli právě v Mostě, kde ve středu bude hostit Portugalsko. Dalším soupeřem českého celku bude 27. října domácí Polsko.