Rubriky:

Míčové sporty

Finálový turnaj Euroligy basketbalistek bude hostit Jekatěrinburg

21. října 2013 19:21 - Mnichov

Závěrečný turnaj osmi nejlepších týmů Evropské ligy basketbalistek se stejně jako v minulé sezóně uskuteční v Jekatěrinburgu. V pondělí o tom rozhodli zástupci FIBA Europe. Postup do takzvaného Final Eight má za hlavní cíl v soutěži český mistr USK Praha, v Eurolize je také Brno.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jekatěrinburg, jehož klub UMMC obhajuje euroligový titul, bude hostit třetí závěrečný turnaj během posledních čtyř let. Jen v roce 2012 dostal přednost Istanbul. Turnaj se uskuteční od 7. do 13. dubna 2014. Jekatěrinburg má na něm jistou účast, doplní ho dalších sedm celků.

"Jekatěrinburg už několikrát ukázal, že je vynikajícím hostitelem a jsme si jisti, že nám nabídne další velmi dobře připravený turnaj," řekl prezident FIBA Europe Cyriel Coomans.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.