Rubriky:

Míčové sporty

Nižnij Novgorod - Liberec 3:0 Volejbalisté Liberce prohráli úvodní osmifinále Poháru CEV

3. prosince 2013 18:12 - Nižnij Novgorod

Volejbalistům Dukly Liberec se nepodařilo zaskočit ruského favorita Nižnij Novgorod a úvodní osmifinále Poháru CEV prohráli 0:3. Severočeský tým, který v uplynulé sezóně vybojoval bronzové medaile v nižším Challenge Cupu, bude hostit odvetu 12. prosince.

"V prvním setu jsme začali nervózně a udělali pět šest nevynucených chyb, které udělaly rozdíl v setu. Pak už to bylo vyrovnané utkání. Bojovali jsme o každý míč, ale domácí byli důraznější na útoku," řekl ČTK liberecký trenér Michal Nekola.

Nižnij Novgorod je nováčkem evropských pohárů, k jeho největším hvězdám patří finský nahrávač Esko, srbský smečař Nikič nebo současní či bývalí ruští reprezentanti Pavlov, Ostapenko, Abramov a Kulešov.

2. kolo Poháru CEV volejbalistů, úvodní zápas:
Nižnij Novgorod - Dukla Liberec 3:0 (19, 22, 22)
Rozhodčí: Harizanov (Bul.), Ilhan (Tur.). Čas: 75 min. Diváci: 1500.
Sestava Liberce: Janouch, Hadrava, Hýský, Správka, Zajíček, Beer, libero Kopáček - Vencovský, Burrow.
Odveta v Liberci se uskuteční 12. prosince od 18:00.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.