Nižnij Novgorod - Liberec 3:0Volejbalisté Liberce prohráli úvodní osmifinále Poháru CEV

Nižnij Novgorod

Volejbalistům Dukly Liberec se nepodařilo zaskočit ruského favorita Nižnij Novgorod a úvodní osmifinále Poháru CEV prohráli 0:3. Severočeský tým, který v uplynulé sezóně vybojoval bronzové medaile v nižším Challenge Cupu, bude hostit odvetu 12. prosince.

"V prvním setu jsme začali nervózně a udělali pět šest nevynucených chyb, které udělaly rozdíl v setu. Pak už to bylo vyrovnané utkání. Bojovali jsme o každý míč, ale domácí byli důraznější na útoku," řekl ČTK liberecký trenér Michal Nekola.

Nižnij Novgorod je nováčkem evropských pohárů, k jeho největším hvězdám patří finský nahrávač Esko, srbský smečař Nikič nebo současní či bývalí ruští reprezentanti Pavlov, Ostapenko, Abramov a Kulešov.