Živě

LeBron James si ze čtvrtečního zápasu NBA odnesl zlomeninu nosu

22. února 2014 10:13 - Miami

Hvězdný basketbalista LeBron James z Miami si ze čtvrtečního utkání NBA s Oklahomou odnesl zlomeninu nosu. O startu devětadvacetiletého Američana v neděli proti Chicagu se rozhodne až těsně před zápasem.

 

Sue Ogrocki, ČTK/AP

Čtyřnásobný nejužitečnější hráč zámořské ligy James utrpěl zranění při úspěšné smeči pět minut před koncem, když ho při snaze o blok zasáhl do obličeje Serge Ibaka. Dvojnásobný vítěz NBA hned začal krvácet z nosu a palubovku krátce nato opustil s ručníkem na tváři.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Olympijský vítěz z Pekingu a Londýna prošel po zápase vyšetřením na otřes mozku a odmítl rozhovor s novináři. V této sezóně zatím James zmeškal jeden zápas, když se v prosinci šetřil kvůli problémům s třísly, Obhájcům titulu se podařilo vyhrát i bez něj.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.