Basketbalista Felton byl propuštěn na kauci

26. února 2014 14:49 - New York

Basketbalista New Yorku Knicks Raymond Felton byl propuštěn na kauci poté, co byl v úterý zadržen a obviněn z nedovoleného ozbrojování. Soudce stanovil kauci 25 000 dolarů, podle jejích podmínek smí devětadvacetiletý rozehrávač cestovat s týmem k zápasům mimo New York.

 

Steven Hirsch, ČTK/AP

Feltonovu neregistrovanou a nabitou zbraň přinesl na policii právní zástupce jeho manželky, s níž je basketbalista od minulého týdne v rozvodovém řízení. Hráč se na stanici dostavil krátce po pondělní porážce Knicks v zámořské NBA 108:110 s Dallasem a v úterý večer stanul před soudem.

Ariane Raymondová-Feltonová odevzdala úřadům zbraň údajně proto, že se jí nelíbilo, že zůstala v jejím bytě. Vedle kauce soud stanovil, že se Felton nesmí ke své ženě, s níž se oženil v roce 2012, přibližovat.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.