Volejbalisty čeká Světová liga opět doma a v Koreji

13. září 2016 18:57 - Lausanne

Čeští volejbalisté absolvují v příštím ročníku Světové ligy turnaje stejně jako letos v domácím prostředí a v Koreji, třetím dějištěm bude Nizozemsko. Rozhodl o tom dnešní los v Lausanne.

 

Profimedia.cz

V Koreji se český tým utká od 2. do 4. června vedle domácího výběru ještě se Slovinskem a Finskem, o týden později v Nizozemsku budou jejich soupeři Egypťané, Portugalci a Holanďané. Na dosud neurčeném místě v České republice od 16. do 18. června nastoupí proti domácí reprezentaci Nizozemsko, Korea a Slovensko. Letos byly pořadatelem jednoho z turnajů České Budějovice.

V letošním ročníku český tým španělského kouče Miguela Falascy obsadil ve dvanáctičlenné druhé divizi páté místo s bilancí pěti výher a čtyř porážek a celkově skončil osmnáctý. Vedle Českých Budějovic a Soulu byla dějištěm také slovenská metropole Bratislava.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

MS v biatlonu 2021

52. mistrovství světa v biatlonu se koná od 10. do 21. února 2021 ve slovinské Pokljuce, původně se však mělo konat v Rusku. Na programu je celkem 12 závodů, Češi obhajují dva bronzy, které loni v Itálii získali ve smíšené štafetě a Lucie Charvátová ve sprintu žen.

Patička stránky: