Házenkáři Hranic nastříleli Litovli 42 gólů, třináct dal Čadra

Házenkáři Hranic porazili ve třetím kole extraligy Litovel 42:32 a v tabulce se zařadili na třetí místo. Druhé Zubří má lepší skóre, vedou stoprocentně úspěšné Lovosice.

Házenkář Dukly Ondřej Šimůnek.

Přestřelku v Hranicích režíroval domácí kanonýr Zdeněk Čadra, jenž se trefil třináctkrát. Domácí mužstvo rozhodlo zápas v závěru prvního poločasu, kdy si vybudovalo osmigólový náskok.

I potřetí prohrál Jičín, který si z Karviné odvezl porážku 25:27. "Odjíždíme zklamaní, protože jsme neodehráli špatné utkání a nebyli jsme horším týmem. Nezachytili jsme začátek druhého poločasu, kdy si Karviná vybudovala náskok při hře v sedmi hráčích. Tam dokázala zkušeně využít nabízené šance," uvedl trenér hostů Aleš Babák na svazovém webu.

Zápas Plzně s Duklou Praha, které v soutěži rovněž ještě neztratily ani bod, se hraje ve středu.