Rubriky:

Míčové sporty

Hrdina Super Bowlu má zpátky svůj dres! Policie ho našla až v Mexiku

20. března 2017 18:42 - New York

Šest týdnů po Super Bowlu, v němž Tom Brady pomohl k historickému obratu týmu New England Patriots, se našel jeho ukradený dres ze zápasu. Šéf policie v Houstonu, kde se finále zámořské ligy amerického fotbalu NFL hrálo, potvrdil nález cenného předmětu s vysokou sběratelskou hodnotou na twitteru.

 

gettyimages.com

Policejní šéf Art Acevedo uvedl, že díky tipu od informátora byl dres nalezen v Mexiku "ve vlastnictví člena zahraničních médií." Jméno podezřelého nebylo zveřejněno.

Vedle dresu, v němž Brady řídil nevídaný obrat Patriots z 3:28 na konečných 34:28 po prodloužení v letošním finále proti Atlantě, se našel na stejném místě také jeho dres ze Super Bowlu z roku 2015. Oba dresy jsou nyní v držení FBI, jež ověřuje jejich pravost.

Hvězdnému quarterbackovi Bradymu byl dres krátce po duelu v Houstonu ukraden z tašky, kterou měl v kabině. Po zcizeném trikotu začala pátrat městská policie i státní jednotka texaských rangerů.

ČTK

ČT sport Nový Zéland - JAR dnes 11:45
20190921T11:45:00+0200
Nový Zéland vs. JAR
Nový Zéland vs. JAR
Nový Zéland
JAR

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.