Chodov - Sparta 7:6Florbalisté Chodova zdolali v pražském derby Spartu

Florbalisté mistrovského Chodova porazili v dohrávce 2. kola superligy v pražském derby Spartu 7:6 a vyhráli i svůj druhý zápas v novém ročníku. Pro hosty to byl premiérový duel v sezóně. Čtyřmi body za gól a tři asistence se podílel na výhře Chodova útočník Marek Vávra.

Chodov před 433 diváky vedl ve 28. minutě už 5:0, ale po finiši Sparty se musel o tříbodový zisk strachovat. "První třetinu jsme odehráli fantasticky, poté jsme dostali dva takové náhodné góly, po kterých se nám hra rozpadla a zbytek zápasu už byl spíš o vůli," řekl trenér Chodova David Podhráský oficiálnímu webu Českého florbalu.

Tipsport superliga florbalistů - dohrávka 2. kola:
Chodov - Sparta Praha 7:6 (3:0, 2:3, 2:3)
Branky: 6. a 19. Mikeš, 17. a 45. Ondrušek, 25. M. Vávra, 28. M. Koutný, 44. Strnad - 29. a 44. Košir, 30. Marvánek, 36. Svatoš, 41. Koščo, 49. Krejča.