Rubriky:

Míčové sporty

Americký basketbalista skončil na Slovensku ve vězení, měl mít sex s nezletilou

22. září 2017 18:21 - Bratislava

Třiadvacetiletý Američan Christopher Perry měl být hvězdou basketbalového týmu ze slovenského města Prievidza, ale skončil za mřížemi. Měl mít pohlavní styk s šestnáctiletou dívkou, vše si nahrát na mobil a pak ji měl vydírat. Američanovi hrozí 7 až 12 let vězení.

 

Facebook Christopher Perry

„Policisté v Prievidzi zadrželi 23letého cizího státního příslušníka, který je podezřelý z několika trestných činů," řekla televizi Joj mluvčí trenčínské policie Elena Antalová. Policie na sociální síti uvedla, že občan USA byl obviněn ze sexuálního násilí, znásilnění, výroby dětské pornografie a z vydírání. Podle televize Joj má být na sportovce uvalena vazba.

K pohlavnímu styku mezi americkým sportovcem a mladou dívkou mělo dojít v bytě nedaleko jedné z místních diskoték. Muž si vše natáčel na mobil. „Dívku pak varoval, že pokud za ním ještě nepřijde, záznam zveřejní na sociální síti," uvedla televize.

Dívka vše oznámila policii a basketbalista skončil v policejní cele. „My jako klub máme pouze informace, že náš hráč byl zadržený a byl vyslýchán jako podezřelý. V rámci našich interních směrnic byla hráčovi zastavena činnost, suspendovali jsme ho," řekl generální manažér BC Prievidza Martin Boško.

ivi (Bratislava), Sport.cz, Právo

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.