Rubriky:

Míčové sporty

Házenkáři Plzně zkompletovali účastníky pohárového Final Four

21. prosince 2017 19:40 - Plzeň

Házenkáři vicemistrovské Plzně zkompletovali složení účastníků finálového turnaje Českého poháru. V dnešní čtvrtfinálové odvetě lídr extraligy porazil Jičín 29:21, navázal na těsnou výhru z prvního utkání (26:25) a doplnil ve Final Four Nové Veselí, Karvinou a obhájce prvenství Lovosice. O složení semifinálových dvojic rozhodne los. Závěrečný turnaj se uskuteční 27. a 28. ledna v Chebu.

 

talentplzen.cz

Lovosičtí obhájci, kteří ve finále minulého ročníku porazili Plzeň, si zajistili účast v semifinále po dvou výhrách nad Hranicemi, také Karviná uspěla v obou čtvrtfinálových zápasech s Brnem. Jediný bod rozdílu ve skóre naopak rozhodl o účasti Nového Veselí na úkor Kopřivnice. Sokol po domácí výhře 33:29 prohrál ve středu na hřišti soupeře jen o tři branky (24:27).

Čtvrtfinále Českého poháru házenkářů - odveta:
Plzeň - Jičín 29:21 (14:11), první zápas 26:25, postoupila Plzeň
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.