Florbalisté Sparty nastříleli deset gólů a vedou superligu

Florbalisté Sparty rozdrtili v předehrávce 23. kola superligy v pražském derby Sokol Královské Vinohrady 10:2 a posunuli se do čela tabulky o tři body před Mladou Boleslav. Čtyřmi body za dvě branky a stejný počet asistencí se na tom podílel slovenský útočník Lukáš Ujhelyi.

Florbalovou superligu vede Sparta (ilustrační foto)

"Jsme rádi za další domácí vítězství. Hru jsme měli pod kontrolou a mohli jsme dát šanci opět našim mladým juniorům," řekl asistent trenéra Sparty Radek Skalička webu Českého florbalu.

Sparta vedla už ve 12. minutě 3:0. "Špatný vstup do zápasu a nekoncentrovanost v průběhu prvních dvou třetin nám nedovolily hrát o lepší výsledek," uvedl trenér Sokola Boleslav Kytka.

Tipsport superliga florbalistů - předehrávka 23. kola:
Sparta Praha - Sokol Královské Vinohrady 10:2 (3:0, 5:1, 2:1)
Branky: 1. a 33. Ujhelyi, 26. a 35. Kareš, 9. Krejča, 12. Křenek, 29. Marvánek, 30. Garčar z trest. střílení, 49. Remeš, 54. Pažák - 25. Kapucián, 43. Gregor.