Rubriky:

Florbal

Florbalistky Herbadent SJM opět získaly Pohár ČFbU

19. prosince 2010 15:38 - PROSTĚJOV

Florbalistky Herbadent SJM Praha 11 opět triumfovaly v Poháru ČFbU, když ve finále v Prostějově zvítězily nad dalším pražským týmem FbŠ Bohemians 5:1. Třemi body za gól a dvě asistence se na tom podílela Magdalena Kotíková, což je po listopadové svatbě nové jméno Šindelové.

Suverénky české ženské scény, které vyhrály uplynulé čtyři ročníky extraligy, triumfovaly v pohárové soutěži pod různými názvy - nejprve ještě jako Tatran Střešovice, potom Děkanka Praha - už pošesté za sebou.

Favoritky získaly vedení v deváté minutě, kdy se při vyloučení Vojnarově prosadila Jarolímová. V 16. minutě zvýšila Skořepová, a když na přelomu první a druhé třetiny Herbadent přečkal trest Jílkové, zvýraznily rozdíl už čtyři branky před polovinou zápasu Urbánková a Jarolímová.

Při další přesilovce v 45. minutě zvýšila na 5:0 Kotíková. Čestný úspěch Bohemians zaznamenala osm minut před koncem Hyršlová.

Pohár ČFbU florbalistek - finále (Prostějov):
Herbadent SJM Praha - FbŠ Bohemians 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Branky: 9. a 30. Jarolímová, 16. Skořepová, 29. Urbánková, 45. Kotíková - 52. Hyršlová. Rozhodčí: Galvas, Mikula. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:0. Diváci: 200.
ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..