Rubriky:

Ostatní

Živě

Hráči Yankees a Bostonu nabídli při premiéře MLB v Evropě přestřelku

30. června 2019 08:44 - Londýn

Ofenzivní smršť nabídly hvězdné celky New York Yankees a Boston Red Sox při premiéře MLB v Evropě. Fanoušci v britské metropoli na hřišti postaveném na Olympijském stadionu viděli třicet bodů, šest homerunů a vítězství Yankees 17:13. Druhý zápas takzvané London Series se hraje v neděli.

 

Tim Ireland, ČTK/AP

Kdo ze skoro šedesáti tisíc fanoušků usedl do hlediště pozdě, nestihl nezvyklý úvod. Yankees v první směně "ponížili" šesti body nadhazovače Ricka Porcella, ale Red Sox vzápětí oplatili stejnou mincí. Masahiro Tanakovi dali též šest bodů.

Minimálně šest bodů od obou celků v první směně MLB zažila poprvé po téměř třiceti letech. "Prostě nám to všem pálilo," řekl polař Yankees Brett Garner.

Hvězdné celky New York Yankees a Boston Red Sox při premiéře MLB v Evropě.

Steven Flynn, Reuters

Garner byl jedním ze tří hráčů New Yorku s homerunem na kontě, míček za bariéru poslali i Aaron Hicks a Aaron Judge. Yankees tak odpálili homerun už v třicátém utkání v řadě a znovu vylepšili rekord soutěže. V dresu Bostonu zářil Michael Chavis, který trefil dva tříbodové homeruny, jeden solo homerun dal Jackie Bradley.

Hráči nabídli dlouhé odpaly i výtečnou hru v poli. Zápas mimo jiné ukončil skvělý dvojaut Yankees, který zařádili Didi Gregorius a Gleyber Torres.

Před utkáním navštívili obě lavičky a pozdravili hráče princ Harry s manželkou Meghan. Od obou týmů dostali dárek pro jejich syna Archieho, narozeného letos v květnu, od Bostonu také pálku a od Yankees dres.

Před Evropou se v minulosti hrály baseballové zápasy MLB opakovaně v Japonsku, několikrát v Mexiku a v roce 2014 v australském Sydney.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.