Rubriky:

Ostatní

Rozhodčí dostal v ringu pěstí, šel do kolen

18. ledna 2017 19:02 - Praha

S tímhle nikdo nepočítal. Dva boxeři si to rozdávají v ringu, když se jeden netrefí a jeho levačka zasáhne obličej ringového sudího. Překvapení pro všechny v sále. Viník hned chytá rozhodčího a omlouvá se. Ten se ale otřepal a nečekaný políček a chvilkové zatmění přestál. Tento incident se přihodil v New Yorku v zápase mezi Badou Jackem a Jamesem DeGalem.

 

Foto: Facebook James DeGale

Stačilo, aby se Švéd uhnul, přestal boxovat a byl malér na světě. Brit nestačil zareagovat na změnu jeho postavení a povel rozhodčího. Ruku nestačil zastavit, vyslaný levý hák našel cíl, jen jinou hlavu. Tu měl na krku ringový arbitr Arthur Mercant Jr., který okamžitě zavrávoval a šel do kolen.

Duel na dvanáct kol v polotěžké váze nakonec vyhrál na body DeGale a udržel titul organizace IBF. Vítěz skončil zápas bez předních zubů, ale vzal to s úsměvem.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Chris Froome, Thibaut Pinot nebo Geraint Thomas. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.