Rubriky:

Tenis

Živě

Kanaďan smetl favorita. Odložil raketu a svým rapem pobavil diváky

14. března 2019 14:40 - Indian Wells/Praha

To tu ještě nebylo. Kanadský tenista Denis Shapovalov předvedl na kurtu netradiční oslavu svého triumfu. Na turnaji v americkém Indian Wells si v úterý ve třetím kole poradil s favoritem Marinem Čiličem 2:0, pak vzal do ruky mikrofon a divákům zarapoval.

AP

Devatenáctiletý tenista přemohl nasazenou desítku Čiliče 6:4 a 6:2 a mohl slavit postup do osmifinále prestižního zámořského turnaje. Místo tradičních frází během pozápasového rozhovoru si mladík připravil nevšední zpestření.

Shapovalov vzal do ruky mikrofon a k údivu obecenstva spustil připravené hudební představení. „Kalifornie, jsem tady. Jsem šťastný za dnešní výhru," spustil odvážný tenista. Jenže pak zapomněl text a rozběhl se směrem ke své tašce. Naštěstí měl slova songu zapsána v telefonu, a diváci si tak jeho sloku mohli vychutnat až do konce. Aplaus si tak zasloužil nejen za tenisovou bitvu s Chorvatem, ale také za odvahu předvést po zápase něco navíc.

Kanaďan Denis Shapovalov v osmifinále turnaje v Indian Wells nestačil na Poláka Huberta Hurkacze.

Mark J. Terrill, ČTK/AP

V následném středečním osmifinále Shapovalova cesta turnajem skončila. Kanaďan s ruskými kořeny nestačil na Poláka Huberta Hurkacze a prohrál s ním 1:2 na sety. Dalšího hudebního vystoupení pětadvacítky žebříčku ATP se tedy diváci v Indian Wells už nedočkali. Uvidíme, co si pro tenisové fanoušky mládenec připraví příště.

Trůn baviče kurtů doposavad patřil Novaku Djokovičovi, který svými kousky nejednou donutil turnajová publika k hlasitému smíchu. Nyní se zdá, že má Srb v této disciplíně vážného konkurenta.

pb, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..