Tenis

Živě

Kvitová znovu útočí na významné ocenění. Vyjde třetí pokus? Šanci má i Muchová

9. května 2019 18:16 - Praha

Tenistka Petra Kvitová je letos už potřetí v nominaci na ocenění asociace WTA pro nejlepší hráčku měsíce. Aktuální česká jednička, která se o tento titul neúspěšně ucházela v lednu a únoru, bude v hlasování za duben soupeřit s Američankou Madison Keysovou a Chorvatkou Petrou Martičovou.

Andrea Comas, ČTK/AP

Českou vítězku může mít i anketa o průlom měsíce, v níž se mezi nominované dostala Karolína Muchová.

Jejími konkurentkami jsou Švýcarka Jil Teichmannová, která ji porazila v pražském finále, sedmnáctiletá vítězka z Bogoty Američanka Amanda Anisimovová a Maria Sakkariová z Řecka, šampionka z Rabatu.

Kvitová v dubnu triumfovala ve Stuttgartu a jako první tenistka v letošním roce získala na okruhu WTA více než jeden titul. Keysová vyhrála turnaj v Charlestonu, Martičová ovládla Istanbul.

Video již není dostupné

Sestřih utkání Kvitová - Garciaová v Madridu

sntv

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.