Rubriky:

Tenis

Živě

Kvitová dostala jesle, nepomohl ani Plekanec. Češky v Kanadě zápolily s hvězdami NHL

24. července 2016 19:09 - Toronto

Hokejové zpestření připravili organizátoři před začátkem turnaje WTA v kanadském Tornontu. V hlavní roli se ukázaly české tenistky, které si vyzkoušely své dovednosti s hokejkou a míčkem po boku hráčů NHL.

 

Facebook

Do hry se zapojilo hned kvarteto českých tenistek Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová a Karolína Plíšková, které si vyzkoušelo nájezdy s hráči jako Tomáš Plekanec, Stefan Matteau, Alexander Burrows či Antoine Roussel.

When there's a hockey activity, you find the Czech girls and Czech ice hockey player..right WTA?! Was fun meeting Tomas Plekanec 󾰀󾮗󾭞

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 23. červenec 2016

„Když dojde na hokejovou akci, najdete tam české dívky a českého hokejistu...jasný WTA? Byla to zábava potkat se s Tomášem Plekancem," podělila se o své dojmy česká jednička Petra Kvitová na sociálních sítích.

Ta si vyzkoušela i roli brankářky. Když čelila nájezdu Burrowse, snažil se jí vypomoct nefér způsobem krajan Plekanec, který klepl konkurentovi z Vancouveru do hokejky. Hráč Canuks však situaci ustál, po blafáku nasadil Kvitové jesle a skóroval.

roj, Sport.cz

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..