Rubriky:

Tenis

Dojatá Kvitová vzkazuje: Jako bych se podruhé narodila

8. března 2017 21:10 - Praha

Dvojnásobná wimbledonská vítězka Petra Kvitová slaví právě dnes 27. narozeniny. Místo příprav na prestižní turnaj v Indian Wells se kvůli následkům prosincového přepadení, při němž jí neznámý útočník pořezal levou ruku, dál na Kanárských ostrovech pozvolna chystá na zdlouhavý návrat do profesionálního tenisu. Fanoušci ani spoluhráčky na ni ale rozhodně nezapomněli, čehož si sympatická šampiónka náležeti považuje.

 

Club La Santa

Právě v dějišti turnaje v Indian Wells nechali pořadatelé vztyčit transparent s její fotkou a povzbuzením: „Uzdrav se, Petro!" Sama tenistka pak obdržela k narozeninám celou řadu gratulací, které jí udělaly evidentně velkou radost.

I am not sure if I deserve all the nice messages I got. I feel like I was born for the second time and I appreciate...

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 8. březen 2017

„Někdy si říkám, jestli si vůbec zasloužím tolik krásných zpráv," dojatě se rozplývá na své facebookové stránce.

„Je to, jako bych se podruhé narodila a všeho si moc cením. Děkuji vám moc, že na mě myslíte. Buďme rádi, že na tomto světě jsme," dodala tenistka z Fulneku.

Kvitová se naposledy objevila na kurtu při oficiálním zápasu 12. listopadu ve fedcupovém finále ve Francii, kde už hrála se zraněným nártem. Zranění ještě ani pořádně nedoléčila, když ji v jejím prostějovském bytě 20. prosince napadl nožem stále neznámý útočník. Po operaci pořezaných šlach odborníci předpokládali minimálně půlroční rekonvalescenci.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..