Rubriky:

Tenis

Bekhend Boys jsou zpět! Grandslamoví šampióni nazpívali slavnou písničku

21. března 2017 18:30 - Indian Wells/Praha

Bekhend Boys. Název této nové chlapecké skupiny si zapamatujte, neboť to vypadá, že o ní ještě hodně uslyšíme. Členy jsou čtyři slavní tenisté - Roger Federer, Novak Djokovič, Grigor Dimitrov a Tommy Haas.

Když před dvěma měsíci nazpíval Roger Federer spolu s Grigorem Dimitrovem a Tommym Haasem písničku, pobavili se u toho nejen oni sami, ale následně se jejich klipu s chutí zasmáli i ostatní. Nebylo se čemu divit, po prvních tónech bylo jasné, že by se zpěvem nejspíš neuživili, a že si tenis vybrali naprosto správně.

Oni se však rozhodli, že budou pokračovat. Přivzali si k sobě posilu - Novaka Djokoviče a opět pro radost všech zapěli. Jejich nejnovější cover verze slavného hitu Hard To Say I´m Sorry, kterou v roce 1982 nazpívala americká skupina Chicago, je mnohem zdařilejší než ta předešlá.

„Ne, vážně. Aktuálně startuje nová chlapecká skupina Bekhend Boys,“ napsal na svůj Twitter Federer. „Rozhodli jsme se, že to uděláme znovu, tentokrát s malou pomocí techniky. Zní to mnohem lépe, než tehdy v Austrálii, kdy to vypadalo, že vyjí psi," přiznal na stránkách ATP osmnáctinásobný grandslamový vítěz.

Porovnejte sami, jak to zpívalo tenisovým profíkům předtím a jak teď.

vk, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis