Rubriky:

Tenis

Tomic by si měl najít jinou práci, prohlásila Navrátilová

5. července 2017 16:00 - Londýn

Zadělal si na problémy! Australský tenista Bernard Tomic svým vystoupením ve Wimbledonu popudil i bývalé hvězdy. Martina Navrátilová mu vzkázala, že pokud nedokázal najít motivaci ani na slavném turnaji, měl by si najít jinou práci nebo zůstat doma.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

Tomic po hladkém vyřazení v prvním kole s Němcem Mischou Zverevem uvedl, že se na kurtu nudil a že už dlouho marně hledá motivaci v tréninku i zápasech.

"Je to neúcta k tomuhle sportu i jeho historii. Jestli není schopen najít motivaci ve Wimbledonu, je načase, aby si našel jiné zaměstnání," uvedla devítinásobná vítězka wimbledonské dvouhry Navrátilová. "Diváci platí dost peněz za to, aby se sem dostali a mohli sledovat Wimbledon. A tenhle chlápek přijde, nesnaží se, nic ho nerozhází. Zkrátka ať zůstane doma," uvedla tenisová legenda.

Tomicův přístup a jeho komentáře nadzvedly i slavného krajana Pata Cashe. Podle wimbledonského šampióna z roku 1987 ohrožuje Tomic svým chováním odkaz někdejších australských hvězd. "Může nadělat mnohem víc škody než zničit image, kterou jsme vytvořili. Řada bývalých hráčů je zděšena, zvlášť z Austrálie, těch co stáli u zrodu tohohle okruhu. Bez nich bychom tu nebyli," uvedl Cash.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..