Rubriky:

Tenis

Živě

Bývalá jednička si na kurtu utírala slzy, diváci řvali smíchy. Tlouštík v sukni si myslel, že ho zavřou

18. července 2017 14:12 - Londýn

Přísná wimbledonská pravidla šla stranou. Ale při souboji tenisových legend to asi nevadilo, navíc všichni zúčastnění udělali maximum, aby regule nedostaly tolik na frak. Tlouštíka, který se objevil na kurtu oblékli bleskově do sukně a trička v tradiční bílé barvě, kterou vytrvale jako jedinou uznává londýnský turnaj. Bývalá světová jednička Kim Clijstersová z Belgie z toho přímo na kurtu padla smíchy. bavilo se i publikum.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

Dostat se na kurt při Wimbledonu a zažít, jaké to je, když přes síť letí míč od tenisové hvězdy, se poštěstilo tělnatému příznivci, který v příjemné atmosféře na dálku odpověděl Belgičance.

„Kam to mám dát," ptala se před servisem Clijstersová. „Na tělo," přiletěla blesková odpověď. Jejího autora hráčka očima hledala v hledišti a vyzvala ho, ať si to jde taky zkusit. Španělka Conchita Martinezová mu hned nabízela raketu...

„Když se zeptala: ´Kdo to řekl?´, kamarád rychle ukázal na mě," líčil scénu irský fanoušek Chris Quinn, který se stal hrdinou okamžiku. "Myslel jsem, že mě zatknou. Takové věci se přece ve Wimbledonu nedějí," podotkl dále pro britská média.

Ale vše se změnilo v nespoutanou estrádu. Smělý chlapík šel na věc. I s tou bílou barvou to dopadlo. Předpisovou sukýnku dostal právě od Clijstersové, která padla smíchy a nestačila si utírat slzy. Publikum řvalo nadšením. Tohle se prostě nevidí.

Chris Quinn is raffling off the skirt he was forced to wear!

Zveřejnil(a) Today FM dne 17. červenec 2017

Irský fanoušek Chris Quinn pak děkoval hráčkám na Twitteru mimo jiné s tím, že pro tři dcery se stal ještě větším hrdinou. Asi lze věřit i tomu, že nešlo o dopředu domluvenou taškařici. "Ne každý den se můžete dělit o titulky s Rogerem Federerem," psal rozjařený fanda.

„Byl jsi úžasný," napsala na oplátku Clistersová Quinnovi.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..