Rubriky:

Tenis

České tenisty před bojem o záchranu překvapila v nizozemské hale dobře připravená antuka

11. září 2017 15:49 - Haag

Na překvapivě dobře připravené antuce v Haagu trénují čeští tenisté před baráží Davisova poháru v Nizozemsku. První si dvorec vyzkoušela jednička týmu Jiří Veselý s deblistou Romanem Jebavým, který poté hrál i s Adamem Pavláskem.

 

Czech Davis Cup Team, Facebook

"Mám za sebou první hodinu tréninku a hala je výborná. Dvorec je skvěle připravený, odskoky jsou rovné. Na to, že to je připravené jenom na víkendové utkání, tak je to překvapivě výborné. První dojmy jsou jenom pozitivní," řekl Veselý.

Prvni trenink v hale v plnem proudu:

Zveřejnil(a) Czech Davis Cup Team dne 11. září 2017

Daviscupový premiant Jebavý slova svého deblového partnera z turnajů potvrdil. "Hala je útulná pro lidi a dobře to na antuce skákalo. Pocity jsou jenom dobré. Zahráli jsme si dobře a první trénink účel splnil," řekl Jebavý na facebooku českého týmu.

Výběr kapitána Jaroslava Navrátila už je v dějišti utkání kompletní. Dopoledne dorazil i Lukáš Rosol, čerstvý šampión rakouské ligy s týmem Salcburku.

První ráno trénoval nejlepší nizozemský tenista Robin Haase, 39. hráč žebříčku ATP. Při výměně kurtu se s Čechy pozdravil. "Se všemi členy týmu velmi přátelsky a srdečně. Smál se na nás," uvedl mluvčí tenistů Karel Tejkal.

Dopolední tréninky jsou za námi. První dojmy Jirky a Romana na poobědovém videu a nebo zde: http://www.tenisovysvet.cz/article/detail/4020--prvni-setkani-s-antukou-v-haagu-utulna-hala-a-pomalejsi-kurt-hodnoti-vesely

Zveřejnil(a) Czech Davis Cup Team dne 11. září 2017

Tenisté bydlí v hotelu pět minut jízdy autem od komplexu Sportcampus Zuiderpark. Hala má na daviscupové utkání kapacitu 3500 diváků. "Vše je perfektně připraveno a hotovo. Všichni jsou přátelští a ochotní," řekl Tejkal.

Češi jsou v Haagu bez dřívějších opor Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka. Domácím chybí čerstvý vítěz US Open ve čtyřhře Jean-Julien Rojer.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..