Rubriky:

Tenis

Plíšková už má náhradu za Kotyzu. Zatím na zkušební dobu

3. října 2017 15:37 - Praha

Nový kouč? Kdepak, nic takového, tenistka Karolína Plíšková bude mít v následujících dvou týdnech - podle všeho na zkušební dobu - po svém boku trenérku. Povede ji Rennae Stubbsová, šestačtyřicetiletá Australanka, především ve čtyřhře úspěšná bývalá hráčka. Zatím ovšem nejde o trvalejší spolupráci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Během následujících dvou týdnů bude (Plíšková) pracovat s Rennae Stubbsovou," stojí na twitterovém účtu WTA Insider.

Po třech týdnech je o něco jasněji v tom, kdo povede českou jedničku. Jde ale zatím jen o spolupráci do Turnaje mistryň v Singapuru (od 22. října), na který Plíšková postoupila podruhé v kariéře. Nyní hraje v Pekingu, kde už je ve třetím kole.

Co bude na konci měsíce? A pak v příští sezóně? Těžko říci. Zřejmě se teprve bude vše vyhodnocovat. Pětadvacetiletá Plíšková se po nedávné nezdařené obhajobě finále na US Open rozešla s Davidem Kotyzou. Důvodem prý byly neshody ohledně další strategie.

Stubbsová je bývalou světovou jedničkou ve čtyřhře, v níž vyhrála čtyři grandslamové tituly. Ve dvouhře byla nejvýše 64. v říjnu 1996. Teď rodačka ze Sydney mění pozici televizní komentátorky za trénování. Na jak dlouho?

vap, Sport.cz

Vrátí se česká tenistka Karolína Plíšková na pozici světové jedničky?

Zrušit


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..