Rubriky:

Tenis

Sestry Plíškovy užívají vydělané milióny u moře. Kristýna se bez podprsenky vysmívá celulitidě

1. listopadu 2017 14:55 - Praha

Ještě o víkendu neúspěšně bojovala o návrat na pozici světové jedničky, teď už ale nejspíš nechce o tenisu ani slyšet. Karolína Plíšková po další životní sezóně už odpočívá u moře a užívá si slunečních paprsků. Tropickou exotiku si pár dnů vychutnává také její dvojče Kristýna.

 

Facebook

Karolína sice opouštěla Singapur po semifinálovém vyřazení z Turnaje mistryň od pozdější vítězky Caroline Wozniacké lehce zklamaná, ale celkově u ní převládala s uplynulou sezónou velká spokojenost.

Vyzkoušela si, jaké to je být světovou jedničkou a navíc si vydělala jen na prize money necelé čtyři milióny dolarů, tedy cca 88 miliónů korun.

Reading my favorite writer @paulocoelho 📖love these days!🌴☀️🍉🏖

Zveřejnil(a) Karolína Plíšková dne 1. listopad 2017

„Děkuji všem mým fanouškům za podporu v celé sezóně. Podařilo se mi dosáhnout až na první místo v žebříčku a doufám, že spousty dalších met mám ještě před sebou," loučila se se sezónou po vyřazení od Wozniacké na svém facebookovém profilu.

Jeho prostřednictvím pozdravila fanoušky znovu ve středu, ale to už z oblíbené Dubaje, odkud poslala fotku z plážového lehátka s knihou v ruce, kterou doprovodila slovy: „Čtu si svého oblíbeného Paula Coelha. Tyhle dny miluju."

To její zatím méně úspěšné dvojče Kristýna vydělala skoro osmkrát méně než slavná sestra, ale na exotice po sezóně také nešetřila. Svým příznivcům se hlásí z Malediv. „Zatím je to tady úžasné," chlubí se.

 

Mam celulitidu,no a co❤️

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Lis 1, 2017 v 2:22 PDT

Nutno dodat, že její obrázky jsou přeci jen pikantnější než v případě sestry. Na instagramu vystavila fotografii, kde pózuje bez horního dílu plavek, byť zády k objektivu. Svoji figuru doprovodila sebekritickým komentářem: „Mám celulitidu, no a co."

 

🌴👱‍♀️ #maldivesstyle#bohostyle#ootd

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),Říj 31, 2017 v 4:56 PDT

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..