Dokonalé! Argentinský drobek zkoprněl nad parádou, po které americký obr jen sklopil hlavu

Paříž

Ohromující úder. Soupeř jen sklopil hlavu a tiše ocenil parádu, které ale snad ani sám její autor nevěřil. Argentinec Diego Schwartzman prohrál v Paříži ve druhém kole s Johnem Isnerem 6:7, 7:6, 3:6, ale vysloužil si obdiv.

Diego Schwartzman z Argentiny při utkání s Johnem Isnerem z USA.

Turnaj mezitím pokročil, Isner už stačil vyřadit i Bulhara Dimitrova, ale Schwartzmanův kousek patří ke klenotům celé sezóny. Pouhých 170 cm měřící Jihoameričan zaskočil 208 cm vysokého obra v závěru druhého setu. I díky parádě vyhrál a vykřesal naději na postup.

Utkání.se jinak odehrávalo víceméně podle předpokladů. Tak, jak to bývá v utkání hráčů s velkými výškovými rozdíly. Schwartzman mohl sázet na rychlejší nohy. Pomohla mu třeba i paráda, nicméně jen k vítězství v jediném setu. Isner ho víceméně utloukl, dával eso za esem, nakonec celkem 29.