Rubriky:

Tenis

Zase průšvih, zuří fanoušci. Chtěli vidět Nadala na Turnaji mistrů, ale mají lístek na jiný zápas

8. listopadu 2017 17:30 - Londýn

Někteří tenisoví fanoušci mají už podruhé v krátké době za sebou důvod být naštvaní na vedení mužského tenisového okruhu ATP. Tentokrát se stala chyba před startem Turnaje mistrů v Londýně, kde si vinou chyby na oficiálních stránkách fanoušci koupili vstupenky na jiný zápas než původně chtěli.

 

Charles Platiau, Reuters

ATP se ocitlo pod palbou kvůli nedávnému losování turnaje Next Gen Finals v Miláně (obdoba Turnaje mistrů pro hráče do 21 let), které mnozí kritizovali jako sexistický a nevhodný. ATP se omluvilo, ale už po pár dnech má zase co vysvětlovat.

Na svých oficiálních stránkách totiž oznámilo, že světová jednička Rafael Nadal začne boje ve skupině Peta Samprase v neděli. Jenže následně potvrdilo, že vše je jinak a turnaj začíná v neděli skupinou Borise Beckera a Nadal přijde na řadu až v pondělí.

Kdo si pořídil lístky na neděli s tím, že uvidí Nadala v akci tak má nejspíš smůlu. „Že by to ATP zase zmrvilo? Už podruhé tento týden? Byl jsem nadšený, protože jsem si myslel, že v neděli konečně uvidím Nadala na vlastní oči, jenže moje naděje zhasla," stěžuje si jeden z fanoušků na twitteru.

Protože se budou skupiny po dnech střídat, nedotknou se zmatky jen neděle a pondělí. „Koupil jsem si lístky na středu místo na úterý na základě oznámení ATP. To je tedy spolehlivost," zlobí se jiný z příznivců na sociální síti.

A to zřejmě není vše. Organizátoři změnili i časy jednotlivých utkání. Oficiální stránky nejprve tvrdily, že zápasy se budou hrát od 9 ráno a 15. hodiny odpoledne. Nyní jsou ale časy stanoveny na 14 a 20 hodinu.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..