Seemanová na ISL v Neapoli opět útočila na český rekord na kraulové čtyřstovce

17. září 2021 08:49

Barbora Seemanová doplavala na mítinku série ISL v Neapoli druhá na kraulové čtyřstovce a časem 4:03,29 zaostala jen o sedm setin sekundy za vlastním českým rekordem. Ten vytvořila v krátkém bazénu v tomtéž italském městě před dvěma týdny.

 

ČSPS/Martin Sidorják

Členka maďarského mezinárodního týmu Iron obsadila na mítincích ISL druhé místo už počtvrté. Ve čtvrtek ji předčila pouze Julia Hasslerová z Lichtenštejnska, letošní mistryně Evropy z poloviční trati Seemanová na ni ztratila 1,99 sekundy.

Další medailové umístění, tentokrát bronzové, přidala jednadvacetiletá česká plavkyně s ženskou štafetou na 4x100 metrů volný způsob. Anika Apostalonová v barvách Toronta v první den neapolského utkání příležitost nedostala, její tým vede o devět bodů před Cali Condors. Plavci Ironu budou hájit třetí místo před NY Breakers.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.